okap MAESTRO 52 H2H
Dane techniczne
Klasa energetyczna
B
Szerokość
60/80
Sterowanie
dotykowe
Wydajność
650 m³/h
- podszafkowy
- nominalna wydajność turbiny 650 m3/h
- 3 poziomy mocy
- sterowanie elektroniczne dotykowe – technologia H2H
- niebieskie podświetlenie
- oświetlenie LED 2x1W
- timer 5 minut
- głośność 58-69 dB
- 2 filtry węglowe BCN11 wymagane do opcji recyrkulacji do nabycia oddzielnie
- głębokość okapu 296 mm
- kolor czarne szkło
Zapomnij o skomplikowanych przełącznikach
Teraz masz kontrolę nad swoją kuchnią. Innowacyjny system pozwala łatwo i wygodnie zarządzać okapem kuchennym bez zbędnych przycisków i kłopotliwego przestawiania ustawień.
Bezpośrednie włączanie okapu z płyty
Włącz okap prosto z pola na płycie, bez konieczności korzystania z dodatkowych przełączników. To wygodne i szybkie rozwiązanie.
Automatyczna regulacja prędkości wentylatora
Inteligentna technologia dopasowuje prędkość wentylatora okapu do mocy używanej na płycie. Wystarczy wybrać poziom mocy od 1 do 9, a okap dostosuje się automatycznie, zapewni to idealną wentylację.
Sparuj raz, korzystaj zawsze
Po sparowaniu okapu i płyty kuchennej, nie musisz tego robić ponownie. System zachowa parowanie, co oznacza, że korzystanie z funkcji będzie jeszcze prostsze.
Odkryj przyszłość kuchni dzięki naszej nowoczesnej technologii komunikacji radiowej. Gotowy na łatwiejszą i bardziej efektywną kuchnię? Wybierz nasz system już teraz!
Ciesz się łatwiejszą i bardziej efektywną kuchnią! Nowoczesna technologia sprawi, że gotowanie stanie się przyjemnością!
Dobierz produkt
Technologie
Sterowanie H2H
Nowoczesne technologie umożliwiają sterowanie okapem z poziomu płyty indukcyjnej. Nazywamy to technologią H2H, w przypadku okapu MAESTRO jest on kompatybilny z płytą BRGI 6080.
Czytaj więcejOświetlenie LED
Okap Maestro wykorzystuje energooszczędne oświetlenie LED 2x1W, które idealnie doświetla płytę grzewczą i znajdujący się obok blat roboczy.
Czytaj więcejPraca w trybie recyrkulacyjym
Okap MAESTRO może pracować również w trybie recyrkulacyjnym (jako pochłaniacz) zasysa wówczas zanieczyszczone tłuszczami i oparami powietrze i przepuszcza przez filtr absorpcyjny (zwykle węglowy), po czym oczyszczone powietrze trafia z powrotem do pomieszczenia.
Czytaj więcej