grill ROSTI

Producent:

Grupa BERG Berg

Cena wybranego produktu:

399 PLN

Przejdź do sklepu
Wielozadaniowość i świetna jakość wykonania to największe atuty naszego grilla ROSTI. W całości wykonany z żeliwa, które równomiernie rozprowadza ciepło. Podzielony został na dwie części: ryflowaną do grillowania i gładką do smażenia a co najważniejsze jest pokryty nieprzywierającą powłoką.

Dane techniczne

Grill ROSTI może być używany na płytach indukcyjnych i ceramicznych do zabudowy oraz wolnostojących. Pod spodem zabezpieczony został małymi nóżkami z silikonu, które chronią płytę przed zarysowaniami i nie pozwalają na swobodne przemieszczanie się grilla.

 Jest łatwy do utrzymania w czystości, zalecamy mycie i czyszczenie ręczne, po którym należy go wytrzeć papierowym ręcznikiem do sucha. Wymiary produktu 455×230 mm

Pliki do pobrania

 

 

 

Dobierz produkt

Technologie

Jakość wykonania

Wielozadaniowość i świetna jakość wykonania to największe atuty naszego grilla ROSTI. Wykonany w całości z żeliwa został dodatkowo pokryty nieprzywierającą powłoką. Część ryflowana idealnie odprowadza soki i tłuszcze z grillowanych i smażonych produktów a grube dno sprawia że potrawy wolnej stygną.

Czytaj więcej